ZAMÓW KONTENER:
BDO: 000045120

Odpady wielkogabarytowe

Odpady wielkogabarytowe są z natury trudne do zagospodarowania i ich wywóz śmieci wielkogabarytowych warszawa, może stanowić pewną trudność. Jednak duże urządzenia i urządzenia zawierają również duże ilości przydatnych materiałów do odzysku i sprzedaży.

Wiele trudności przy przetwarzaniu odpadów wielkogabarytowych sprowadza się do rozmiarów. Duże przedmioty powodują bóle głowy w transporcie, a ich przenoszenie jest często kosztowne. Odpady wielkogabarytowe mogą być przetwarzane w taki sam sposób jak inne rodzaje odpadów, jeśli najpierw zostaną zredukowane do odpowiedniej wielkości ziarna.

Wstępne rozdrabnianie odpadów wielkogabarytowych

Wstępne rozdrabnianie odpadów wielkogabarytowych umożliwia zwarty załadunek materiału, co obniża koszty transportu. Dzięki mniejszemu rozmiarowi zysku odpady są bardziej wydajne w przetwarzaniu: przesiewanie i sortowanie można przeprowadzić dokładniej, a różne materiały są szybsze we własnych stosach.

Przy zamawianiu firmy do odbioru odpadów wielkogabarytowych, należy mieć na uwadze dostępna na stronie każdej z nich odpowiednich wytycznych, najczęściej jest to lista odpadów wielkogabarytowych.

 

Mogą zostać odebrane tylko takie przedmioty, które posiadają odpowiednie wytyczne, czyli na przykład: miękkie meble, które mogą wchłaniać wodę, muszą być przykryte i utrzymywane w suchości. Szkło i lustra, w tym panele drzwiowe, należy zakryć tekturą i taśmą maskującą. Wszelkie odpady w workach, muszą znajdować się w dużych, grubych workach na śmieci, aby zapobiec ich rozrywaniu. Podłogi drewniane i laminowane są w kawałkach o długości nie większej niż 6 stóp. Powinny być związane w pęczki i pozbawione ostrych przedmiotów (np. gwoździ). Wszelkie rozkładane fotele, powinny w miarę możliwości mieć zdjęte, bądź wyjęte wszelkie mechanizmy.

Skorzystaj z usług firmy EKOWAR

Gwarantujemy konkurencyjny cennik, terminowość, profesjonalizm i doświadczenie naszych specjalistów, a także elastyczne podejście do każdego zlecenia. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą w przypadku pojawienia się pytań.

Dane kontaktowe

Zgłoszenia telefoniczne przyjmujemy:

pon. - pt. 6.00 - 20.00

sob. 6.00 - 16.00