ZAMÓW KONTENER:
BDO: 000045120

Wywóz śmieci duże gabaryty

Z uwagi na duże rozmiary, śmieci wielkogabarytowe muszą być składowane w specjalnie wyznaczonych do tego miejscach, najczęściej wskazanych przez administratora budynku. Aby przedmioty nie zalegały długo na zewnątrz, uprasza się wyrzucać śmieci o dużych gabarytach nie wcześniej niż dzień przed zaplanowanym wywozem. Częstotliwość wywozu śmieci wielkogabarytowych jest jednak niska. Z zabudowy jednorodzinnej odpady o dużych gabarytach zabiera się co trzy miesiące, natomiast z osiedli mieszkaniowych jest to raz na cztery tygodnie.

Często zdarza się, że osoby, które chcą pozbyć się m.in. zużytych mebli, muszą czekać bardzo długo na planowany wywóz śmieci wielkogabarytowych, aby oczyścić mieszkanie czy dom. Co w takim przypadku? Z pomocą przychodzi usługa wywozu śmieci o dużych gabarytach w Warszawie przy wykorzystaniu kontenerów. Decydując się na tą opcję, zyskają Państwo gwarancję podstawienia w wyznaczone miejsce kontenera o wybranej pojemności, a po jego zapełnieniu – wywozu śmieci wielkogabarytowych zgodnie ze wszystkimi przepisami.

Wywóz śmieci duże gabaryty Warszawa

Zapraszamy do kontaktu osoby prywatne i przedsiębiorców, którzy szukają kompleksowych usług wywozu śmieci o dużych gabarytach w Warszawie w atrakcyjnych cenach. Podczas rozmowy ustalimy dogodny termin pozbywania się śmieci wielkogabarytowych, a także doradzimy, jakich rozmiarów kontener będzie najbardziej odpowiedni. Pozostajemy do Państwa dyspozycji!

Skorzystaj z usług firmy EKOWAR

Gwarantujemy konkurencyjny cennik, terminowość, profesjonalizm i doświadczenie naszych specjalistów, a także elastyczne podejście do każdego zlecenia. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą w przypadku pojawienia się pytań.

Dane kontaktowe

Zgłoszenia telefoniczne przyjmujemy:

pon. - pt. 6.00 - 20.00

sob. 6.00 - 16.00