ZAMÓW KONTENER:
BDO: 000045120

Odpady gabarytowe to przedmioty, które ze względu na swoją wielkość wymagają odpowiedniego sposobu utylizacji. Zalicza się do nich takie jak meble, sprzęt AGD i podobne. Śmieci gabarytowe wymagają nie tylko właściwego sposoby ich utylizacji ale również odpowiedniego sposobu ich transportu. Tradycyjne śmieciarki, odbierające odpady z pojemników nie są przystosowane do ich odbioru, dlatego konieczne jest wysłanie samochodu dostosowanego do ich przewozu. Wywóz tego typu odpadów to jedna z usług oferowanych przez naszą firmę, która cieszy się wśród klientów dużą popularnością. Szczegóły takich usług bardzo często są indywidualnie ustalane z klientami, w zależności od ilości śmieci do zabrania, jak również od miejsca z którego ma nastąpić wywóz.

Zdajemy sobie sprawę, że jak najszybszy odbiór tego typu odpadów jest ważny, zwłaszcza jeśli mają być wywiezione z miejsc takich jak wielorodzinne budynki. Tego typu odpady mieszkańcy zazwyczaj samodzielnie muszą dostarczać do punktów zbiórki odpadów, dzięki usługom świadczonym przez naszą firmę nie jest to konieczne. Jeśli chodzi o wywożone przez naszą firmę odpady wielkogabarytowe Warszawa i okolice są lokalizacją, w której działamy najczęściej. Oczywiście możemy świadczyć takie usługi również w innych lokalizacjach. Wywóz śmieci wielkogabarytowych Warszawa realizujemy przy pomocy odpowiednio dostosowanych samochodów, dopasowując ich ładowność do ilości odpadów. Jednym z czynników, który wpływa na cenę usługi jest bowiem rodzaj samochodu, który ma być zastosowany do realizacji konkretnego zlecenia. W każdej chwili pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów, jesteśmy w stanie przygotować ofertę na wywóz konkretnych odpadów. Pomożemy także w określeniu, jakie odpady zaliczają się do wielkogabarytowych, nie wszystkie bowiem duże elementy mogą być jako takie traktowane. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i zapoznaniem się z całością oferowanych przez nas usług. Pozostajemy do dyspozycji zarówno telefonicznie, jak też przy pomocy innych środków komunikacji.

Skorzystaj z usług firmy EKOWAR

Gwarantujemy konkurencyjny cennik, terminowość, profesjonalizm i doświadczenie naszych specjalistów, a także elastyczne podejście do każdego zlecenia. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą w przypadku pojawienia się pytań.

Dane kontaktowe

Zgłoszenia telefoniczne przyjmujemy:

pon. - pt. 6.00 - 20.00

sob. 6.00 - 16.00