ZAMÓW KONTENER:
BDO: 000045120

Innym rodzajem odpadów styropianowych jest ten poprodukcyjny, w który można wyróżnić odpady z plotera, zrzynki, ścinki a także wszelkie niewłaściwe kształtki pochodzące z produkcji opakowań. Kolejnym rodzajem jest styropian spożywczy, czyli skrzynki, pojemniki po mrożonkach, owocach, rybach, grzybach, czy pomidorach albo innych warzywach i owocach, a także po sadzonkach oraz rosadach.

Wywóz odpadów styropianowych

Firma Ekowar to w 100% polska firma, działająca na rynku już od 1985 roku. Jej siedzibą jest Warszawa i to tutaj w jej obrębie i okolicach głównie działamy. Głównym celem naszej firmy, na który kładziemy największy nacisk przy realizacji naszych usług jest przede wszystkim terminowość realizacji oraz indywidualne podejście do życzeń i oczekiwań naszego klienta. Odpady styropianowe - Warszawa też będą przez nas należycie przetworzone i składowane. Zajmujemy się profesjonalnie także takim materiałem, jakim jest styropian i dalej styropian segregacja odpadów.

Przez wywiezieniem i odbiorem odpadów styropianowych, należy styropian właściwie przygotować. Oznacza to, że należy usunąć z niego wszelkie zanieczyszczenia, jak naklejki, beton, pianki montażowe, siatki, papy i tym podobne. Dalej pakujemy nasze odpady styropianowe w przezroczyste worki foliowe, aby można było sprawdzić okiem czystość odpadu.

Warto sprawdzić naszą pełną ofertę firmy Ekowar. Tam dowiesz się, jakimi odpadami się zajmujemy. Nasza obsługa odpowie na wszelkie pytania. Oferujemy też pełne doradztwo. W przypadku wystosowania do nas zapytań ofertowych, wykonamy wstępny kosztorys do akceptacji przez klienta. Naszych klientów zawsze traktujemy priorytetowo, stąd staramy się w pełni spełniać ich oczekiwania i preferencje.

Skorzystaj z usług firmy EKOWAR

Gwarantujemy konkurencyjny cennik, terminowość, profesjonalizm i doświadczenie naszych specjalistów, a także elastyczne podejście do każdego zlecenia. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą w przypadku pojawienia się pytań.

Dane kontaktowe

Zgłoszenia telefoniczne przyjmujemy:

pon. - pt. 6.00 - 20.00

sob. 6.00 - 16.00