ZAMÓW KONTENER:
BDO: 000045120

W każdym większym remoncie czy na budowie

Wiadomo, że przy każdym większym remoncie, czy budowie powstają odpady budowlane , odpady remontowo budowlane , czy też odpady pobudowlane. Ze strony naszej firmy zajmiemy się ich profesjonalnym i szybkim wywozem, zgodnie z wszelkimi wymogami i normami, a także wymogami bezpieczeństwa.

Wywozimy takie odpady jak: gruz czysty i mieszany, a także ziemia. To z odpadów budowlanych. Dalej wywieziemy też odpady wielkogabarytowe oraz odpady styropianowe. Nie straszne nam też zwykłe śmieci i odpady poremontowe. Z działek i nie tylko wywieziemy odpady zielone, jak gałęzie, liście, czy trawa. Śnieg i papę również wywieziemy.

Wszystko w odpowiednim miejscu

Należy pamiętać, że takie firmy jak nasza powstały, aby śmieci wyrzucane przez Państwa trafiły w odpowiednie miejsce. Tak będą w bezpieczny sposób składowane i utylizowane. Utylizacja odpadów budowlanych to także dziedzina, którą się zajmujemy. Jest to bardzo ważne dla ochrony środowiska naturalnego i ograniczenia negatywnego wpływu, jaki te odpady mogłyby pozostawić po sobie. Warto wspomnieć, że odpady budowlane nadają się w większości do ponownego przetworzenia. Dzięki nam masz pewność, że trafiłeś na solidną firmę, która się wszystkim tym zajmie.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Warto zajrzeć na naszą stronę internetową, bądź wstąpić do siedziby naszej firmy w Warszawie. Tam nasz personel profesjonalnie się wszystkim zajmie, odpowie na wszelkie Państwa pytania, doradzi i przygotuje wstępny kosztorys, gdyż do każdego zlecenia staramy się podchodzić indywidualnie, dbając o indywidualne pragnienia naszych klientów.

Skorzystaj z usług firmy EKOWAR

Gwarantujemy konkurencyjny cennik, terminowość, profesjonalizm i doświadczenie naszych specjalistów, a także elastyczne podejście do każdego zlecenia. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą w przypadku pojawienia się pytań.

Dane kontaktowe

Zgłoszenia telefoniczne przyjmujemy:

pon. - pt. 6.00 - 20.00

sob. 6.00 - 16.00