ZAMÓW KONTENER:
BDO: 000045120

Oferujemy wywóz gruzu mieszanego, jak również wywóz gruzu czystego, bez problemu wywieziemy również inne pozostałości po remontach. Ceny usług ustalamy indywidualnie z każdym Klientem, w zależności od rodzaju nieczystości, jakie mają być utylizowane, ich ilości czy miejsca, z którego mają być odbierane. Jeśli chodzi o miejsca, z jakich realizujemy wywóz gruzu Warszawa jest głównym terenem naszego działania, jednakże bez problemu jesteśmy w stanie realizować nasze usługi również w innych miejscowościach.

Najważniejszą kwestią w dopasowaniu oferty na wywóz gruzu jest w pierwszej kolejności określenie ilości nieczystości, jakie mają zostać wywiezione. To pomaga dobrać wielkość kontenera, który spełni oczekiwania klienta, warto bowiem pamiętać, że cena wywozu uzależniona jest również od wielkości kontenera zamówionego przez Klienta. Doskonale wiemy, jak ustawić kontenery, aby podczas wykonywania remontów umożliwiały one bezproblemowe pozbywanie się odpadów i jednocześnie nie stanowiły przeszkody dla innych. Ma to duże znaczenie zwłaszcza w przypadku remontów wykonywanych w budynkach wielorodzinnych. Kontenery podstawiamy w umówionym z klientem terminie, tak samo odbiór następuje we wskazanym dniu lub po zgłoszeniu konieczności odbioru przez klienta. Nasze usługi realizujemy profesjonalnie i przy zastosowaniu odpowiednio dostosowanych samochodów, a pracownicy posiadają doświadczenie, które pozwala im bez problemu wykonać zlecenia jak najbardziej fachowo. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i kontaktu w celu poznania szczegółów takich jak na przykład cennik usług.

Skorzystaj z usług firmy EKOWAR

Gwarantujemy konkurencyjny cennik, terminowość, profesjonalizm i doświadczenie naszych specjalistów, a także elastyczne podejście do każdego zlecenia. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą w przypadku pojawienia się pytań.

Dane kontaktowe

Zgłoszenia telefoniczne przyjmujemy:

pon. - pt. 6.00 - 20.00

sob. 6.00 - 16.00