ZAMÓW KONTENER:
BDO: 000045120

Wywożenie śniegu Warszawa

Zarówno kwestia odśnieżania, jak i wywożenia śniegu jest uregulowana prawnie. Zgodne z artykułem 61 ust. 1 Prawa budowlanego właściciel lub zarządca budynku jest obowiązany usunąć śnieg z dachu oraz powierzchni przed obiektem po silnych opadach atmosferycznych, szczególnie jeśli te wpływają bezpośrednio na bezpieczeństwo użytkowanych przestrzeni. W kwestii miejsc publicznych, obowiązek wywozu śniegu, a także eliminacji błota i lodu, dotyczy gminy. Przepisy prawa nie określają jednoznacznie, gdzie wywozić śnieg – decyzja ta należy do urzędu gminy.

W celu bezpiecznego i szybkiego udrożnienia ze śniegu ulic, chodników lub innych miejsc publicznych czy prywatnych, warto skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów. Nasza firma zajmuje się m.in. wywozem śniegu na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Działamy sprawnie, dokładnie oczyszczając przestrzenie i ułatwiając codzienne funkcjonowanie. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu, dzięki czemu możemy zagwarantować jakościową usługę.

Wywóz śniegu z Ekowar

Odznaczamy się niezawodnością, używając do usuwania śniegu z ulic i chodników sprzętu w doskonałym stanie technicznym, tym samym będąc dostępnymi niezwłocznie po przyjęciu zlecenia. Cenimy sobie indywidualne podejście, dlatego kontrahentom prywatnym i biznesowym oferujemy wybór wielkości kontenera, który posłuży do transportu wywożonego śniegu w Warszawie. Zapraszamy do kontaktu, jeśli poszukują Państwo kompleksowej i fachowej firmy. Pozostajemy do dyspozycji!

Skorzystaj z usług firmy EKOWAR

Gwarantujemy konkurencyjny cennik, terminowość, profesjonalizm i doświadczenie naszych specjalistów, a także elastyczne podejście do każdego zlecenia. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą w przypadku pojawienia się pytań.

Dane kontaktowe

Zgłoszenia telefoniczne przyjmujemy:

pon. - pt. 6.00 - 20.00

sob. 6.00 - 16.00