ZAMÓW KONTENER:
BDO: 000045120

Wywożenie ziemi

Niewielką ilość ziemi, która pozostaje po przesadzaniu roślin i kwiatów ogrodowych lub doniczkowych, można wyrzucić po prostu do pojemnika na odpady zmieszane. Kosze do segregacji śmieci zmieszanych oznaczone są kolorem czarnym i powinny znaleźć się w każdym gospodarstwie domowym oraz zabudowie wielorodzinnej. W przypadku wywożenia większej ilości ziemi z budowy lub działki sprawa jest bardziej skomplikowana.

Przeprowadzanie wykopów tożsame jest z gromadzeniem się dużej ilości zalegającej i niepotrzebnej ziemi. W przypadku, gdy kosz na odpady zmieszane nie będzie już wystarczającym rozwiązaniem, najlepszą i zdecydowanie najbardziej komfortową opcją okaże się zamówienie kontenera do składowania ziemi z wykopów. Należy jednak pamiętać, co ważne w kontekście segregacji śmieci, że ziemia z działki zanieczyszczona gruzem i innymi niebezpiecznymi substancjami zaliczana jest do grupy odpadów budowlanych.

Wywożenie ziemi – Warszawa

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi wywożenia odpadów budowlanych na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia, terminowość oraz atrakcyjne ceny. Zoptymalizowany i klarowny kosztorys wywiezienia ziemi z działki ustalimy na początku naszej współpracy. Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą bezpiecznie i sprawnie pozbyć się ziemi z budowy lub wykopów. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą, gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania.

Skorzystaj z usług firmy EKOWAR

Gwarantujemy konkurencyjny cennik, terminowość, profesjonalizm i doświadczenie naszych specjalistów, a także elastyczne podejście do każdego zlecenia. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą w przypadku pojawienia się pytań.

Dane kontaktowe

Zgłoszenia telefoniczne przyjmujemy:

pon. - pt. 6.00 - 20.00

sob. 6.00 - 16.00